Skip to content

szpital rejonowy żywiec ad 7

1 rok ago

244 words

Zwłaszcza w środowisku biurowym nie można powiedzieć, że pacjenci mają znaczący wybór, gdy ich lekarze zalecają im obrazowanie. Potencjał samodzielnego kierowania pacjentów do obrazowania musi z pewnością komplikować decyzje lekarzy i być może zagrażać ich obowiązkowi umieszczania interesów swoich pacjentów nad własnymi. * Patrz dokument nr NAPS 04816 na 16 stron materiałów uzupełniających. Zamówienie od NAPS c / o Microfiche Publications, PO Box 3513, Grand Central Station, Nowy Jork, NY 10163-3513. Zrezygnuj z góry (tylko w amerykańskich funduszach) 7,75 USD za kserokopie lub 4 USD za mikrofisze. Poza USA i Kanadą należy dodać opłatę pocztową w wysokości 4,50 USD (1,50 USD na opłatę za mikrofilm).
Finansowanie i ujawnianie informacji
Obsługiwane przez American College of Radiology.
Jesteśmy wdzięczni Medstat Systems, Inc. za pomoc w zapewnieniu dostępu do bazy danych roszczeń ubezpieczeniowych i pomoc w opracowaniu algorytmu służącego do identyfikacji epizodów opieki ambulatoryjnej; dr Barbara J. McNeil za przejrzenie przedostatniej wersji rękopisu i przedstawienie sugestii jego poprawy; oraz pani Janet Wallace za pomoc i cierpliwość podczas licznych rewizji manuskryptu.
Author Affiliations
Z Wydziału Radiologii, University of Arizona College of Medicine, Tucson (BJH); Obszar badań zdrowotnych, Abt Associates, Cambridge, Massachusetts (CAJ, SDK, MN); oraz Research Research, American College of Radiology, Reston, Va. (MRM, JHS). Prośba o przedruk do Dr. Hillmana z Wydziału Radiologii Uniwersytetu Medycznego w Tucson, AZ 85724.

[przypisy: lekarz medycyny pracy iława, zabieg wycięcia migdałków, dyżury aptek gubin ]

0 thoughts on “szpital rejonowy żywiec ad 7”